Tanáraink névsora

Gimnázium és szakgimnázium fogadóóra időpontja
Farkas Zoltán
igazgató, történelem, filozófia
hétfő 7.óra
1350-1435
Nyerges Benjamin
igazgatóhelyettes, történelem
szerda 1. óra
750-835
Agócs Adrien
testnevelés, 11.B osztályfőnöke
kedd 5. óra
1140-1225
Baki-Barabás Melánia
angol nyelv, DÖK patronáló tanára
hétfő 5. óra 
1140-1225
Bakó Éva
magyar nyelv és irodalom, 9.A osztályfőnöke
hétfő 3. óra
945-1030
Barta Mária
angol nyelv, ijfúságvédelmi felelős
szerda 2. óra
845-930
Czifrik Ágnes
biológia, földrajz, osztályfőnöki munkaközösség-vezető
hétfő 5. óra 
1140-1225
Csíkos János
informatika
péntek 2. óra 
845-930
Csuka Edit
matematika, fizika, 12.B osztályfőnöke, reál munkaközösség-vezető
kedd 2. óra 
845-930
Csuka  Tibor
informatika, szakmai tárgyak, 9.B osztályfőnöke, informatikai és szakképzési munkaközösség-vezető
szerda 3. óra 
945-1030
Csuka Tiborné Gombos Erzsébet
magyar nyelv és irodalom, ének-zene, hangművészeti zenei alapismeretek, 11.A osztályfőnöke, humán és művészeti munkaközösség-vezető
kedd 2. óra 
845-930
Gyöngyösi Tibor
média
csütörtök 6. óra
1245-1330
Havasi Helén
német, orosz, 10.A osztályfőnöke, hitéleti és idegennyelvi munkaközösség-vezető SZSZ patronáló tanára
hétfő 3. óra 
945-1030
Horváth József
matematika, fizika, 12.A osztályfőnöke
hétfő 4. óra
1045-1130
Király Gabriella
történelem, 11.C osztályfőnöke
kedd 6. óra 
1245-1330
Kordás Zsanett
angol nyelv, közösségi szolgálat koordinálása
hétfő 5. óra 
1140-1225
Lakosné Szemerédi Zsuzsanna
biológia, kémia, komplex természetismeret, 10.B osztályfőnöke
kedd 2. óra 
845-930
Siposné Dóczi Márta
matematika 12.C osztályfőnöke
csütörtök 2. óra 
845-930
Szalay Ignác
vizuális kultúra, informatika
csütörtök 4. óra 
1045-1130
Telekné Nagy Janka
német
csütörtök 5. óra 
1140-1225
Vass Izolda
testnevelés
csütörtök 2. óra 
845-930
Wágner Ádám
magyar, média
csütörtök 4. óra 
1045-1130
Zádori Nándor
informatika, szakmai tárgyak, 5/13. osztályfőnöke
szerda 1. óra 
750-835
Kollégium
Telek András
kollégiumvezető, német nyelv, etika
szerda 1530-1630
Farkasné Gyóni Ildikó
kollégiumi nevelőtanár, munkaközösség vezető,
1. csoport csoportvezetője
kedd 1515-1600
Nárainé Kovács Erzsébet
kollégiumi nevelőtanár, 2. csoport csoportvezetője
kedd 1515-1600
Miklós Tibor
kollégiumi éjszakai nevelőtanár
 
Siposné Dóczi Márta
kollégiumi nevelőtanár
 
Szalay Ignác
kollégiumi nevelőtanár
 
Szőkéné Kuklis Ildikó
kollégiumi nevelőtanár, 3. csoport csoportvezetője
szerda 1515-1600
Vass Izolda
kollégiumi nevelőtanár
 
Óraadó tanárok
Abonyi Bianka
turisztika
 
Domonkos Erika
angol nyelv
 
Kondákor Ferenc
labdarúgás sportkör
 
Kondor Csaba
informatika
 
Kosik Sándor
hittan
 
Molnár Klaudia
pszichológus
 
Salamon Szilvia
hittan
 
Szőke Eszter
angol nyelv
 
Sipos-Szabóné Kuklis Györgyi
gyógypedagógia
 
Nevelést, oktatást közvetlenül segítő foglalkoztatottak
Fehér Henriett
iskolatitkár
 
Fodor Eszter
laboráns
 
Hosszú Imréné
kollégiumi titkár
 
Maximilián-Tóth Mária
könyvtáros
 
Szögi Lajos
rendszergazda