Tomori Chat – Susánszki Ferencet kérdezték a diákok
Újabb epizóddal jelentkezett a Tomori Média Műhely a KVT Média stúdiójából, ahol ezúttal Susánszki Ferencet látták vendégül a diákriporterek.
A ballagási és érettségi időszak után Várkonyi Zamira és Molnár Elizabet műsorvezetőink elhívták a Tomori Pál iskola végzős kadét diákját. Megtudtuk hogy hogyan képzeli el magát egy kadét végzős diák a katonaságban, és mik a tervei a tovább tanulással. A műhelytagok ismét bebizonyították, hogy a kreatív alkotás és a csapatmunka kéz a kézben járnak.
A KVT Média elkötelezett abban, hogy segítse a Tomori Pál Gimnázium médiás diákjainak fejlődését, és lehetőséget biztosítson számukra, hogy valós feladatokon, életszagú tapasztalatokon keresztül tanulhassák meg a szakma fortélyait.